Pages Navigation Menu

Spedycja, transport duda: opinie

W której grze lotto padają największe wygrane?

W której grze lotto padają największe wygrane?

Jako społeczeństwo bardzo lubimy grać w różne gry losowe. Najpopularniejszą i przynoszącą największe wygrane jest gra Lotto, która wypuściła kilka innych gier na przykład gry: multi multi, czy super szansa. W której z tych gier padła największa wygrana pieniężna?

Według ogólnodostępnych statystyk znajdziemy informacje, o każdej z wyżej wymienionych gier, jedną z takich informacji są najwyższe wygrane.
W grze Lotto w marcu dwa tysiące siedemnastego roku padła rekordowa wygrana wynosząca trzydzieści sześć milionów, siedemset dwadzieścia sześć tysięcy i dwieście dziesięć złotych i dwadzieścia groszy. Osób, którym udało się wygrać milion złotych lub więcej jest aż tysiąc dwieście dwadzieścia.

 

Dostępne statystyki multilotka wskazują, że w tej grze najwyższa do tej pory wygrana wynosi siedem milionów pięćset czterdzieści osiem tysięcy dziewięćset dwadzieścia dziewięć złotych i dziesięć gorszy. Wygranych na kwotę milion i powyżej było aż osiemset dziewięćdziesiąt jeden.
Najwyższą wygraną w grze Super Szansa była kwota dwóch milionów złotych, która padła siedem razy, a sześćdziesiąt sześć osób zdobyło wygraną w kwocie stu tysięcy złotych.

Jak pokazują wyniki największe wygrane padają w grze Lotto, statystyki multilotka stawiają go na drugim miejscu pod względem ilości i wielkości wygranych w grach Lotto.