Pages Navigation Menu

Spedycja, transport duda: opinie

Skuteczny serwis samochodowy w Szczecinie

Skuteczny serwis samochodowy w Szczecinie

Mała czy poważna awaria auta? Każdy przypadek popsucia się samochodu powinien być naprawiony. A naprawę najlepiej wykonać w miejscu takim jak profesjonalny serwis samochodowy Szczecin. Z jakich kompleksowych usług skorzystamy w serwisie?

Usługi serwisowe – serwis samochodowy Szczecin

Przede wszystkim bardzo ważna jest diagnostyka wykonywana na jak najwyższym poziomie. To dzięki niej serwisant szybko ustala, co stało się z samochodem, jakie części są niezbędne do wymiany i ewentualnie, jaki będzie wstępny koszt naprawy – części oraz koszt jednej roboczogodziny (czas niezbędny na wykonanie prac). Kompleksowe usługi serwisu mechanicznego zazwyczaj obejmują takie czynności jak: wymiana oleju i filtrów, naprawy zawieszenia, sprawdzenie stanu układu hamulcowego i amortyzatorów, naprawy układów hamulcowych, ustawianie geometrii, serwis klimatyzacji, montaż zabezpieczeń elektronicznych i mechanicznych, wymiana rozrządów i sprzęgieł, serwis blacharsko-lakierniczy, naprawa i wymiana szyb, holowanie, a także sprzedaż akcesoriów oraz części obsługowych: opony, felgi, akumulatory, oleje czy płyny eksploatacyjne, usługi elektryczne i elektromechaniczne.

Usługi specjalistyczne

Serwis może także specjalizować się w konkretnych usługach – np. elektrycznych i elektronicznych, wulkanizatorstwie – wymiana, sprzedaż oraz naprawa uszkodzonych opon, naprawa i regeneracja skrzyń biegów itp.

Wybór odpowiedniego serwisu zależy od rodzaju awarii samochodu.