Pages Navigation Menu

Spedycja, transport duda: opinie

Wypożycz samochód w Rzeszowie

Wypożycz samochód w Rzeszowie

Przylatując do Rzeszowa, wydaje się nam, że jesteśmy niemal na końcu świata, ale ten świat jest także cywilizowany i z łatwością można tu znaleźć odpowiedni środek transportu taki jak auto z wypożyczalni.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów to miejsce sprawdzone przez wielu klientów. Samochody są nowe lub mają niewielki przebieg, w różnej klasie – od limuzyn po samochody miejskie. Ceny w porównaniu z innymi miastami w Polsce są niskie, zazwyczaj nie pobiera się kaucji. No i nie ma limitu kilometrów. Teraz nie będzie już problemu, aby zdążyć na konferencję, spotkanie biznesowe, czy w wolnym czasie po prostu udać się na zwiedzanie Rzeszowa i okolic, a tutaj jest naprawdę wiele możliwości.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów i okolice Rzeszowa

Zwiedzanie Rzeszowa i okolic to przede wszystkim 6 atrakcyjnych szlaków turystycznych. Jest to szlak “dookoła Rzeszowa”, który ma długość 100 km. Warto udać się w Bieszczady oddalone stąd o kilkadziesiąt kilometrów. Bieszczady zachwycają wszystkich swoją nieskażoną przyrodą, malowniczymi krajobrazami, bogactwem historii oraz unikalnej kultury. Tu można zobaczyć też największy sztuczny wodny zbiornik w Polsce. Jest to Jezioro Solińskie – wypoczynek połączony ze sportem i cudownymi widokami. W samym Rzeszowie znajduje się także wiele zabytków. Na przykład podziemna trasa pod Rynkiem czy Pałac Lubomirskich.