Pages Navigation Menu

Spedycja, transport duda: opinie

Skup aut używanych za gotówkę. Kup używane auto w Polsce

Skup aut używanych za gotówkę. Kup używane auto w Polsce

Jeszcze niedawno, zaledwie przed kilkoma laty Polacy sprowadzali używane samochody głównie z Niemiec. Przede wszystkim interesowały nas walory techniczne używanych samochodów u naszych sąsiadów. Plusem były także dobre drogi, niezbyt duża odległość oraz atrakcyjne ceny stosunkowo młodych samochodów. Dzisiaj rynek samochodów używanych zmienił się. Przede wszystkim wybór używanych samochodów w Niemczech nie jest już tak bogaty, a samochody tak tanie.

Skup aut używanych za gotówkę

Dane wskazują, że szybciej w Polsce kupi się tańszy samochód, w lepszym stanie technicznym, często od pierwszego właściciela. Sumując opłaty celne, podatki, a także koszty podróży oraz transportu, koszty noclegu za granicą przyczyniają się do tego, że najprawdopodobniej, w ostatecznym rozrachunku sprowadzony samochód będzie kosztował ogólnie więcej niż takie samo auto z polskiego komisu, czy kupione bezpośrednio od polskiego właściciela.

Tanie samochody z polskiego komisu

Do komisów trafiają auta w coraz lepszym stanie. Komisy skupują je za gotówkę. Skup aut używanych za gotówkę jest bowiem coraz bardziej popularny w naszym kraju i opłacalny tak dla kupującego, jak i dla osoby sprzedającej. Sprzedający ma kasę od ręki, a kupujący samochód, który może następnie sprzedać lub przeznaczyć na części.