Pages Navigation Menu

Spedycja, transport duda: opinie

Zmiana koloru auta – ceny

Zmiana koloru auta – ceny

Zmiana koloru samochodu to wydatek rzędu 4 do 5 tysięcy złotych. To cena przemalowania. Ale kolor samochodu można zmienić poprzez naklejenie specjalnej folii i wydać połowę mniej. Warto zapoznać się z tą ofertą na rynku i poznać konkretny – zmiana koloru auta cennik.

Folia bez zarzutu – Zmiana koloru auta cennik

Zmiana koloru samochodu przy pomocy folii jest prosta i przede wszystkim ma wiele zalet. Jest to po pierwsze, możliwość uzyskania nowego wizerunku samochodu w dowolnym momencie. Istnieje też wiele opcji stylizacji. Zmiana koloru jest polecana właścicielom aut, którym znudził się dotychczasowy wygląd samochodu. Są też osoby, które lubią się wyróżniać.

Po drugie samo pokrycie lakieru folią ukryje problemy zniszczonej lub matowej powłoki lakierniczej. Dzięki temu zabiegowi auto zyska atrakcyjniejszy wygląd. Jeśli lakier jest nowy, to folia też ma sens. Zabezpieczy go przed zniszczeniem i korozją. Dotyczy to aut terenowych, miejskich czy dostawczych. Po kilku latach folię można z powodzeniem zdjąć, a wcześniej oklejone nią nadwozie będzie wyglądało jak nowe.

Po trzecie foliowanie jest mniej pracochłonne od lakierowania. Polega na oklejaniu karoserii docinanymi kawałkami folii z arkusza lub pokrywanie folią natryskową (jest jeszcze tańsza – do 2 tysięcy złotych). Nie budzi też podejrzeń u kupującego samochód, a gruba warstwa lakieru – tak.